Hakkımızda

 

eDanışman, girişimcilerin ve farklı ölçekteki şirketlerin sağlıklı ve sürdürülebilir büyüme için danışmanlık ve dijital alt yapı ihtiyaçlarını tek bir bulut altında topluyor. Kullanıcı deneyiminin önemsendiği ve yenilikçi teknolojilerle geliştirilen platform, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözüm odaklı bütünleşik hizmet deneyimi sunuyor.

eDanışman; müşterilerinin güvenilir bir teknoloji ve süreç danışmanı olarak konumlanması ile şirketlerin operasyonel yüklerini hafifletip, sadece ana işlerine odaklanabilmelerini ve verimliliklerini artırmalarına katkı sağlamayı hedefliyor.
 
Girişimci'den KOBİ'ye KOBİ'den OBİ'ye şirketiniz hangi aşamada olursa olsun, eDanışman sunduğu inovatif çözümlerle her zaman yanınızda…
 
Sistem Global Ailesi olarak sizleri yeni nesil dijital danışmanlık platformumuz eDanışman ile tanıştırmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. 
 

Bu yıl içerisinde yeni ürünlerimiz ve yeni çözüm ortaklarımızın servisleri ile farklı boyutlarda ve içerikte eDanışman ile yanınızda olmaya ve size yol göstermeye devam edeceğiz.
 
Yani hep dediğimiz gibi "Siz yemeğinize odaklanın; biz tabakları temiz tutar, mutfağı yönetiriz."

 

Teşvik/Desteklere Hızlı ve Kolay Ulaşım

Firmaların zorluk çektiği Ar-Ge ve diğer yatırım teşviklerinin ve desteklerinin tespit edilmesi, başvurulması, sürdürülmesi ve tahsilatlarının sorunsuz yapılması için gerekli tüm bürokratik işlemler sistemli bir şekilde eDanışman platformundan sunulabiliyor. Bu sayede firmalar karmaşık süreçlerde kaybolmuyor, kolaylıkla kendilerine finansman sağlayabiliyor.

Maksimum Verimlilik

eDanışman’dan alınan hizmetleri, firmaların kendilerinin yönetmesi için ek personel istihdamı yapmaları gerekirken, sadece ihtiyaç duyduklarında profesyonel bir hizmet almaları, hem işlerini daha iyi yapmalarını hem de daha az personel ile verimliliklerini arttırabilmelerine imkan sağlıyor. Bu sayede sadece ana işlerine odaklanarak gelişimlerini hızlandırabiliyor.

eDanışman’ın Arkasındaki Güç: Sistem Global

Vergi, hukuk, mühendislik ve patent alanlarında uzman kadromuzla bütünleşik hizmet veren öncü danışmanlık ve denetim grubu olarak 1996’da Ankara’da %100 yerli sermaye ile kurulduk. Bugün gelinen noktada; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Gaziantep ve Adana ofislerimizden oluşan 6 yurtiçi şubesi ve global şubelerimizde 220’den fazla uzman danışman kadromuz ile yenilikçi iş modellerimiz ve inovatif dijital çözümlerimizle hızlı ve etkili şekilde büyümeye devam ediyoruz.

Uzman ekiplerimizle, her büyüklükte ve her sektördeki firmanın ihtiyacına göre, uyumluluk ve danışmanlık alanlarında katma değerli bütünleşik hizmetler sunuyoruz.

Vergi ve Hukuk Danışmanlığı, Ar-Ge ve İnovasyon Yönetimi, Ar-Ge/ Tasarım Merkezi/ Teknopark Başvuru ve Süreç Yönetimi, Ulusal ve Uluslararası Fon Kaynakları Yönetimi, Patent Değerleme, Ticarileştirme ve M&A Hizmetlerini danışmanlık alanında, titizlik ile KOBİ, OBİ, Küçük Girişim ve Start-Up’lardan oluşan 1300’den fazla aktif müşterimize sunuyoruz.

Pazar ihtiyaçlarını her zaman doğru analiz ederek müşterilerimiz için yeni ürünler ve çözümler geliştiriyor, uyumluk ve danışmanlık alanında multidisipliner ekibimiz ile FMH stratejisi oluşturma, Finans&Vergi&Hukuk&Teknoloji, Due Diligence, Lisanslama&Teknoloji Transferi, Şirket Değerleme ve Uluslararası Konsorsuyum&Proje Geliştirme gibi alanlarda teknoloji ekosistemine katma değer yaratmaya devam ediyoruz.

Türkiye’de yatırım yapmayı planlayan uluslararası firmaların tüm operasyonlarında mevzuata ve işleyişe önemli tecrübesi ile hâkim bir ekip olarak görev başındayız.

Yurt dışında yer alabilecek firmalar için; pazar araştırması, pazara giriş, iş geliştirme ile lokalleştirme (vergi, hukuk) gibi hizmetlerle bütünleşik ve sonuç odaklı bir yaklaşım, Sistem Global merkez ve mutfak ile sürdürülebilir bir şekilde sunulmaktadır.

Ankara merkez ofisi ile kamuyu yakından takip eden, İstanbul yapılanmasıyla aktif iş dünyasının kalbinde yer alan Sistem Global, tüm müşterileri ve çalışanları için yarına dönük, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı ve yenilikçi bir bakış açısıyla çalışmayı sürdürüyor.

2013 yılı sonunda Gaziantep, 2014 itibariyle de İzmir’de faaliyete geçen ofislerimiz ile; ayrıca 2017 yılında Bursa ve Adana şubemiz ile bugün Sistem Global olarak Türkiye’de 6 ofis merkezi, Brüksel ve Londra’da yurt dışı ofisleri, Avrupa ve Uzak Doğu’da çalışmaları ile Türkiye’nin 53 şehrinde müşterimize sürdürülebilir hizmetler sunan Türkiye’nin en büyük ve en yaygın Danışmanlık ve Denetim firması olmakla her zaman gurur duyuyoruz. Bu sorumluluğumuzun farkında olarak çalışmaya, üretmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Giriş Yap