İŞLEM REHBERİ

Hizmetin Seçilmesi

Edanisman.com.tr adresinde bütün ürünlerin bilgisine ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz hizmeti alabilmeniz için Platform’a üye olmanız gerekir. Üyelik şartlarımız üyelik aşamasında karşısına çıkan Üyelik Sözleşmesinde yer almaktadır. Üyelikten sonra ürün/servisler, online danışmanlıklar ve online eğitimler bölümlerinden ilgili ürünü bulabilirsiniz. Ürüne ait paketi seçtikten veya özel teklif aldıktan sonra “Sepete Ekle” butonuna basıp seçtiğiniz ürünü, alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Satın Alma

Bütün alışverişinizi tamamladıktan sonra “Sepete Git” butonuna tıkladığınızda sepetinizin içeriğine ve ayrıntılı bedel bilgisine erişebilir, sepetinizden ürün çıkartma işlemi yapabilirsiniz. Satın almayı tamamlamak için “Ödemeye Geç” butonunu tıkladığınızda sizden ödeme bilgileri talep edilecektir. Kredi kartını bilgileriniz tarafımızca görülmemektedir, doğrudan ödeme yetkili kuruluş tarafından tahsilat yapılmaktadır. Ödeme işlemi sonrası size satın almanız ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir email iletilecektir. Üyelik sistemi üzerinden satın aldığınız hizmetin adımlarını takip edebilirsiniz.

Promosyon Uygulaması

Satın alma aşamasında kullanabileceğiniz indirim veya tam ücret yerine geçen promosyon kodlarını, kod teslim edilen kurum ve kuruluşlardan kod temin edebilirsiniz. Faturası toplu olarak promosyon kodu teslim edilen kurum ve kuruluşa kesilir ve tahsilatı yapılır. Promosyon kodlarının size teslim kararı tamamen ilgili kurum ve kuruluşa ait bir karardır. Promosyon kodlarına tanımlanacak hizmetler, kullanımı, süresi, içeriği gibi şartlar EDANIŞMAN ve ilgili kurum ve kuruluş ile belirlenir ve bu şartlar uygulanır.

Hizmetin Verilmesi

Müşteri Yöneticileri, EDANIŞMAN ve/veya Grup Şirketlerinde çalışan ve işbu Sözleşmedeki işbirliği kapsamında Müşterilerin web sitesinden doldurdukları talep formu ile ilettikleri talepler kapsamında Müşterileri arayarak EDANIŞMAN Dijital Hizmet Platformu ile ilgili bilgi verecektir. İŞ ORTAĞI tarafından daha öncesinde kendisine iletilmiş olan soruları Müşterilere sorarak aldığı yanıtlar doğrultusunda Müşterinin şirketin hangi tip şirkete (A.Ş. ,Ltd.Şti. vb)  uygun olabileceğine, diğer hizmetlerden hangisine ihtiyaç duyulacağına ilişkin bir ön tespit yapacaktırlar. Müşteriden şirket kurmak veya diğer hizmetleri almak istediği teyidini ve kişisel verilerinin bu kapsamda İş Ortağına aktarılmasına onayını otomatik veya sözlü olarak aldıktan sonra bu kapsamda Müşterinin talebini İş Ortağına ileteceklerdir.

İş Ortakları, Platform üzerinden verilen hizmetler için yasal olarak yetkilendirilmiş ve sorumluluğu üstlenen gerçek veya tüzel kişidir. İş Ortakları tarafından verilecektir.

Gizlilik Kuralları

Gizlilik Politikamıza, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili metinlerimize internet sitemizin alt kısmında yer alan linkler ile erişebilirsiniz.

Giriş Yap