Evet, Artık Online!

Fırtınada Rotayı Belirlemek

Tanım

Krizin şiddetini ve orta/uzun vadeli etkilerini doğru analiz edebilmek ve bu doğrultuda şirketinizin atacağı adımları belirlemek için geç kalmayın, krizin geçmesini beklemeyin!

Açıklama

Çalışmada; pratik ve dünyanızdan bir dil ile kriz döneminin yaratacağı sosyal, ekonomi, teknoloji ve politika trendleri doğrultusunda "T.O.P 10 Ideas" Tekniği ile, şirketinizin 5 farklı boyutta ihtiyaç duyduğu dönüşüm dinamikleri (Stratejik, Organizasyonel, Kültürel, Süreçsel ve Finansal) ve bunlara dair Yol Haritası ile Stratejilerin belirlenmesi amaçlanmaktadır.

Strateji ve İnovasyon Danışmanı Dr. Umut EKMEKÇİ ve SİSTEM GLOBAL Danışmanlık işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Online Çalıştay' da şirketinizin Yol Haritasını ve Stratejilerini belirlemek için yanınızdayız!

Fırtına geçtiğinde artık çok geç, doğru rotaya doğru hızla giremezsiniz ve yarışı bırakıp karaya vumak istemiyorsanız OYUNU OKUYUN ve OYUN KURUN!

Krizden çıkış ve sonrasında sıçrama yapabilen şirketlerden olmak için sadece klasik tedbirlerle yetinmeyip, proaktif davranarak İnovasyon ve Dönüşüm Stratejilerini belirlemek zorundasınız. Çünkü inovatif ve atak düşünüp aksiyon almazsanız, sonrasında çok geç kalacaksınız; FARK yaratma fırsatını kaçırmayın...

Hizmeti Hangi Şirketler Almalı?

Küçük, orta ve büyük ölçekli şirketler, dalgalar arasında savrulmak istemeyen, oyun kurup fırtına bittiğinde rotada ve yeni oyuna hazır olmak niyetinde ve hayali olan vizyonel şirketler.

Çalıştaya Kimler Katılmalı?

Dönüşümde rolüm olsun ve hikaye yazmalıyım diyen üst ve orta düzey yöneticiler

Bu danışmanlığı tamamlayıcı olan " Fırtınada Kılavuz Kaptanlık " danışmanlığını da linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Kılavuz Kaptanlık

İnfografik

Özellikler

Faydalar

Evet, Hepsi Online!

Şirketiniz için ihtiyacınız olan herşey artık online! Sizde kayıt olarak 21 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Edanışman ile, şirketiniz yoksa kurulur, varsa tüm işleri dijitale taşınır.

 
Giriş Yap